Visvairāk pirkts

Visvairāk pirktie

Tiek attēloti 18 produkti.

Attēlo 1-12 no 18 produktiem
Cena 3,39 €

Litija smēre ir paredzēta plašam pielietojumam smagi slogotās rūpniecības, kalnrūpniecības un celtniecības iekārtās, arī triecienslodzēm pakļautās, kuģu un ostas piestātņu aprīkojumā. Sīkāk lasīt zemāk produkta aprakstā.

Cena 5,81 €

Bezūdens kalcija smēre, kas speciāli radīta tādu autotransporta, flotes, celtniecības un smago industriālo mehānismu mezglu eļļošanai. Sīkāk lasīt zemāk produkta aprakstā.

Cena 5,81 €

Bezūdens kalcija smēre ir speciāli radīta tādu flotes, mežizstrādes, autotransporta, celtniecības un smago industriālo mehānismu mezglu eļļošanai. Sīkāk lasīt zemāk produkta aprakstā.

GULF FORMULA CX 5W-30 4L
-10,00 €
  • -10,00 €
Standarta cena 36,99 € Cena 26,99 €

Eļļa, kas īpaši izstrādāta visiem moderniem vieglo automašīnu, apvidus auto, vieglo kravas furgonu un kravas automašīnu moderniem turbopūtes, lielas jaudas benzīna un dīzeļdzinējiem, kam nepieciešama ACEA C2/C3 kvalitātes eļļa. 

Cena 2,98 €

SMAROL NANO  ir paredzēts pļaujmašīnām, frēzēm un trimmeriem gala reduktoru zobratu eļļošanai. Smērvielas tiek ražotas no augstas kvalitātes bāzes eļļas, kas sabiezināta ar litija ...

Cena 5,95 €

Pussintētiskā eļļa, kas lieliski sajaucas ar degvielu, garantē augstu aizsardzību pret oglekļa nogulsnēšanos un ļoti zemu dūmu emisiju, jebkuros darba apstākļos saglabā smēreļļas plēvi, aizsargājot dzinēju pret nodilumu pie lielas ...

Cena 5,72 €

Daudzfunkcionāla litija-kalcija sabiezināta smērviela, kuras pamatsastāvā ir minerāleļļa un tā ir piemērota lielām rūpnieciskām slodzēm. Smēre ir ražota no augsti rafinētas minerāleļļas.

Cena 9,93 €

Gulf PTFE Dry Lubricant - Daudzfunkcionāla izsmidzināma (aerosols) teflona smērviela ar izcilām eļļošanas un konservējošajām īpašībām. Paredzēts ķēdēm, eņģēm, savienojumiem, gultņiem, tapām, balstiem un bīdāmām virsmām. Augsta saķere un lieliskas zemas berzes īpašības aizsargā apstrādātas ...

Cena 80,99 €

XPS 5W-40 sintētiskā maisījuma dzinēja eļļa ir paredzēta augstas veiktspējas bezceļu, ceļa un ūdens kuģu 4-taktu dzinējiem, ieskaitot turbo vai kompresoru powersports dzinējus.

Cena 20,13 €

Radiatora eļļas tīrītājs droši attīra visu dzesēšanas sistēmu un  noņem eļļainās nogulsnes, ko izraisījušas noplūdes caur blīvēm. Tiek noņemtas un izšķīdinātas kaļķa nogulsnes. Pateicoties augstas kvalitātes eļļošanas līdzekļiem, tīrīšanas procesā visas metāla un gumijas daļas tiek ...