Ūdens transports

Filtrēt pēc

Viskozitate

Viskozitate

Tips

Tips

Specifikācija

Specifikācija

OEM kvalitātes līmenis

OEM kvalitātes līmenis

Marka

Marka

Tilpums

Tilpums

Zīmols

Zīmols

Svars

Svars

  • 1kg - 4kg

Ūdens transports

Tiek attēloti 6 produkti.

Attēlo 1-6 no 6 produktiem

Aktīvie filtri

Cena 9,35 €

Augstas veiktspējas bezpelnu divtaktu motoru eļļa, kas paredzēta mūsdienīgiem ar ūdeni dzesētiem piekarināmajiem laivu motoriem, kur nepieciešama NMMA TC-W3 atbilstības motoreļļa.

Cena 8,02 €
4 STROKE OUTBOARD OIL 10W-30 ir augstākās kvalitātes 4-taktu motoreļļa, kas īpaši izstrādāta vismodernākajām benzīna augstas jaudas ar ūdeni dzesējamo ārējo/iekšējo un ūdens motociklu dzinējiem.
Cena 8,71 €
Augstas veiktspējas pārnesumu smērviela, kas paredzēta, lai nodrošinātu tādu pārnesumu eļļošanu, kurus izmanto peldlīdzekļu dzinēju iekšējos un ārējos (ārpus borta) pārnesumos. Tā veidota no augstas kvalitātes bāzes un piedevām, kas paredzētas ārkārtēja spiediena apstākļos, lai aizsargātu ...
Cena 36,99 €

ATV 75W-90 sintētiskā transmisijas eļļa nodrošina izcilu aizsardzību pret nodilumu un izcilu veiktspēju visās darba temperatūrās.

Cena 80,99 €

XPS 5W-40 sintētiskā maisījuma dzinēja eļļa ir paredzēta augstas veiktspējas bezceļu, ceļa un ūdens kuģu 4-taktu dzinējiem, ieskaitot turbo vai kompresoru powersports dzinējus.

Cena 41,99 €

Augstākās kvalitātes transmisijas eļļa, kas ievērojami pārsniedz API GL-5 specifikācijas, Synchromesh sintētiskā eļļa piedāvā lielāku stabilitāti un ievērojami samazinātu oksidāciju.