Piegādes informācija

Lielākā daļa preču atrodas noliktavā un tiks piegādātas 1-5 darba dienu laikā! Pasūtiet preci autorizējoties un pievienojot to pirkuma grozam! Preci iespējams saņemt, izmantojot kādu no šiem veidiem:

1. Bezmaksas saņemt preci uz vietas mūsu noliktavā: Rīgā, Daugavgrīvas ielā 49 katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 18:00. Kad Jūs būsiet veikuši pasūtījumu, mēs sazināsimies ar Jums pa tālruni, apstiprināsim pasūtījumu un informēsim Jūs par turpmāku pasūtījuma gaitu un tā izsniegšanas laiku. Pasūtījuma apmaksa pēc pasūtījuma apstiprināšanas un rēķina saņemšanas ar pārskaitījumu vai ar karti uz vietas.

● Veiciet pasūtījumu
● Mēs nekavējoties apstiprināsim pasūtījumu un nosūtīsim Jums rēķinu
● Veiciet pārskaitījumu vai maksājiet ar karti uz vietas
● Ērta saņemšana mūsu noliktavā


2. Piegāde uz Jūsu norādīto adresi: mēs piegādājam pasūtījumus uz jebkuru vietu Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā! Kad Jūs būsiet veikuši pasūtījumu, mēs sazināsimies ar Jums pa tālruni, apstiprināsim pasūtījumu un informēsim Jūs par turpmāku pasūtījuma gaitu, piegādes izmaksām un aptuveno piegādes laiku Jūsu norādītajā adresē vai pakomātā. Pasūtījuma apmaksa pēc pasūtījuma apstiprināšanas un ar pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas.

● Veiciet pasūtījumu
● Mēs nekavējoties apstiprināsim pasūtījumu un nosūtīsim Jums rēķinu
● Veiciet pārskaitījumu un atsūtiet mums maksājuma uzdevumu
● Ērta saņemšana Jūsu norādītajā adresē vai pakomātā