Par mums
Arčers Auto
kolektīvs nozarē darbojas jau no 1992. gada, nodrošinot savus klientus ar izdevīgiem piedāvājumiem un kvalitatīvu apkalpošanas servisu visās Baltijas valstīs.

Mūsu internetveikalā ir pieejamas dažādas preces: motoreļļas, hidraulikas eļļas, transmisiju eļļas, antifrīzi, smērvielas, bremžu šķidrumi, bremžu tīrītāji, logu mazgājamie šķidrumi, ad blue, dažādas eļļas aerosolos, kā arī roku pastas, papīra dvieļi u.c. Mēs esam pārdevuši preces tūkstošiem klientu, tādēļ lieliski saprotam, ko izvēlas mūsu pastāvīgie pircēji, kādas preces ir vispopulārākās!

Mēs esam izveidojuši ērtu un praktisku meklētāju, kurā Jums ir iespēja meklēt sev interesējošo produktu pēc nosaukuma, ražotāja, viskozitātes, atbilstības, kā arī tilpuma.

Lūdzam, Jūs izmantot iznirstošo čata logu tiešai saziņai ar mūsu speciālistiem, kuri uzreiz atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem kā arī palīdzēs noformēt pasūtījumu.

Mūsu klienti zina, ka interneta veikalā Lubile.eu visa veida eļļas, tehniskos šķidrumus un smērvielas var iegādāties ar labvēlīgiem iegādes un piegādes nosacījumiem, tādēļ ierosinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu.

Mēs priecājamies un lepojamies ar pozitīvām atsauksmēm par mūsu apkalpošanu: par laikus saņemtu kvalitatīvu pirkumu, par ātru piegādi vai naudas atgriešanu utt.

Informējam, ka integrācijas darbu dēļ sistēmā var rasties traucējumi. Atvainojamies par īslaicīgām neērtībām. Rodoties jautājumiem, lūdzam vērsties pie mūsu speciālista pa elektronisko pastu info@lubile.eu vai pa telefonu +371 28 368 233, +371 29 416 777

100 % datu aizsardzība iepērkoties – internetveikals Lubile.eu izmanto SSL sertifikātu, kas garantē datu šifrēšanas autentiskumu, tādā veidā aizsargājot datus no pārņemšanas vai krāpšanas.