Moto tehnika

Moto tehnika

Tiek attēloti 16 produkti.

Attēlo 1-12 no 16 produktiem

Aktīvie filtri

Cena 6,91 €
BRAKE FLUID DOT 4 ir ļoti augstas veiktspējas bremžu šķidrums, kas īpaši paredzēts visu komerctransporta, vieglo automašīnu un motociklu disku, cilindru un pretbremžu sistēmās (ABS), kas darbojas vidēji smagos vai smagos apstākļos, kur paredzēts DOT 4 šķidrums.
Cena 10,67 €
Gulf Multipurpose Grease for Rotating Surfaces - Izmantošanai (aerosols) visu veidu ķēdēs, ieskaitot motociklu 0-RING, X-RING un Z-RING tipus. Lieliskas iespiešanās īpašības ķēžu posmos, atstājot aizsargājošu un izturīgu slāni pret rūsu un ūdeni. Augsta viskozitāte nodrošina smērvielas ...
Cena 9,12 €

Pussintētiskā eļļa ir īpaši izstrādāta, lai atbilstu jaunākajiem augstas veiktspējas motociklu četrtaktu dzinējiem ar gaisa dzesēšanu. Tā aizsargā motoru un pārnesumkārbu, kā arī slapjo sajūgu, kas tiek izmantots 4 taktu motociklos un nepievils smagos darba apstākļos un augstā temperatūrā.

Cena 36,99 €

ATV 75W-90 sintētiskā transmisijas eļļa nodrošina izcilu aizsardzību pret nodilumu un izcilu veiktspēju visās darba temperatūrās.

Cena 80,99 €

XPS 5W-40 sintētiskā maisījuma dzinēja eļļa ir paredzēta augstas veiktspējas bezceļu, ceļa un ūdens kuģu 4-taktu dzinējiem, ieskaitot turbo vai kompresoru powersports dzinējus.

Cena 41,99 €

Augstākās kvalitātes transmisijas eļļa, kas ievērojami pārsniedz API GL-5 specifikācijas, Synchromesh sintētiskā eļļa piedāvā lielāku stabilitāti un ievērojami samazinātu oksidāciju.

Cena 110,61 €

Visaugstākās kvalitātes ilga mūža (long-life) dzesēšanas šķidruma koncentrāts uz etilēnglikola bāzes kombinācijā ar Lobrid piedevu tehnoloģiju, kas paredzēts jaunākās paaudzes VAG, MB, MAN un citu ražotāju automašīnu dzinēju dzesēšanai.

Cena 7,56 €

Augstas kvalitātes daļēji sintētiska smērviela, kas īpaši izstrādāta jaudīgiem divtaktu gaisa dzesēšanas benzīna dzinējiem, kas aprīkoti ar eļļas iesmidzināšanas vai premiksu sistēmām.

Cena 4,66 €

Augstas kvalitātes dzesēšanas šķidrums, kas piemērots visiem mūsdienu automobiļiem, modernām un jaudīgām alumīnija sistēmām.