Motorsports

Motorsports

Tiek attēloti 12 produkti.

Attēlo 1-12 no 12 produktiem

Aktīvie filtri

Cena 19,41 €

Augstas veiktspējas smērviela, kuras pamatā ir sintētiskā estera un rīcineļļas pārbaudītas kombinācijas bāzes eļļa. Īpaši izstrādāta augsta apgriezienu līmeņa 2-taktu gaisa un/vai ūdens dzesēšanas kartinga motoriem, kas darbojas smaga/sacīkšu režīma apstākļos.

Cena 10,67 €
Gulf Multipurpose Grease for Rotating Surfaces - Izmantošanai (aerosols) visu veidu ķēdēs, ieskaitot motociklu 0-RING, X-RING un Z-RING tipus. Lieliskas iespiešanās īpašības ķēžu posmos, atstājot aizsargājošu un izturīgu slāni pret rūsu un ūdeni. Augsta viskozitāte nodrošina smērvielas ...
Cena 49,16 €

Kvalitatīva, sintētiska un augstas veiktspējas eļļa, kas izstrādāta divtaktu motoriem ar gaisa un ūdens dzesēšanu. Tās īpašais sastāvs nodrošina lielisku motora aizsardzību, tīrību un zemu dūmu koeficientu pat ekstremālos darba apstākļos.

Cena 36,99 €

ATV 75W-90 sintētiskā transmisijas eļļa nodrošina izcilu aizsardzību pret nodilumu un izcilu veiktspēju visās darba temperatūrās.

Cena 80,99 €

XPS 5W-40 sintētiskā maisījuma dzinēja eļļa ir paredzēta augstas veiktspējas bezceļu, ceļa un ūdens kuģu 4-taktu dzinējiem, ieskaitot turbo vai kompresoru powersports dzinējus.

Cena 41,99 €

Augstākās kvalitātes transmisijas eļļa, kas ievērojami pārsniedz API GL-5 specifikācijas, Synchromesh sintētiskā eļļa piedāvā lielāku stabilitāti un ievērojami samazinātu oksidāciju.

Cena 22,72 €

SPECIAL RACING GEAR LS 80W-250 ir pilnīgi sintētisks, īpaši termiski stabils ierobežotas slīdes diferenciāļiem radīts produkts, eļļa, kas paredzēta sacīkšu un superauto lietošanai.

Cena 7,87 €

Autogear Oil LS 80W-90 ir īpaši augstas veiktspējas ekstremālas slodzes (EP) tipa spēka pārvadu smērviela, kas īpaši izstrādāta izmantošanai pārnesumos ar ierobežotas berzes diferenciāli.

77 LUBRICANTS LS 80W-90 20L
  • Noliktavas vēdināšana
Cena 137,82 €

Autogear Oil LS 80W-90 ir īpaši augstas veiktspējas ekstremālas slodzes (EP) tipa spēka pārvadu smērviela, kas īpaši izstrādāta izmantošanai pārnesumos ar ierobežotas berzes diferenciāli.

GULF GEAR LS 80W-90 20L
  • Noliktavas vēdināšana
Cena 220,01 €

Autogear Oil LS 80W-90 ir īpaši augstas veiktspējas ekstremālas slodzes (EP) tipa spēka pārvadu smērviela, kas īpaši izstrādāta izmantošanai pārnesumos ar ierobežotas berzes ...